מוניטור לצילום אווירי

אוקיי, אז יש לכם רחפן מצוין עם מצלמה איכותית ומתקדמת שאפילו מצלמת וידאו אווירי באיכות 4K, הרחפן אפילו יודע לשמור מיקום עם GPS ולחזור הביתה באופן אוטומטי, אבל אם המטרה שלכם זה לבצע צילום אווירי חשוב לא פחות על מה אתם מסתכלים כדי להשיג את השוט או הפריים המושלם ולא רק איזו מצלמה מחוברת לרחפן שלכם.

צילום אווירי באמצעות רחפן זה תחום שמתפתח בצורה מדהימה. כך גם הטכנולוגיה שנלווית אליה. עד כה רוב הרחפנים בעולם, כולל המקצועיים ביותר הסתמכו על תצוגה על גבי טלפונים סלולריים או במקרה הטוב טאבלטים יחד עם ממשקי אפליקציות מטעם היצרנים השונים. מן הסתם הייעוד של אותם טאבלטים או סמארטפונים הוא לא להיות מוניטור לטובת ביצוע תצלום אווירי. הבעיה הקשה ביותר בעניין , כך יספר לכם כל מי שהפעיל רחפן, במיוחד בארץ שטופת שמש כשלנו זה שקשה לראות את התצוגה באור יום. בימים מלאי שמש זה כמעט בלתי אפשרי אז לא אחת רואים מפעילי רחפנים עם כל מיני סוככי שמש על המסכים או מתרוצצים לחפש צל או מתעקמים פיזית כדי להצליח לראות משהו על המסך בזווית הטובה שמתאפשרת וגם אז... איך נאמר את זה... זה לא אידיאלי.


אם אתה לא מצליח כמפעיל רחפן בעת ביצוע תצלום אוויר לקבל תצוגה טובה קשה לך לעקוב אחרי פרמטרים קריטיים כגון:

פוקוס, חשיפה, קומפוזיציה ועוד הרבה... ואם אתה לא מצליח לשלוט באלמנטים הללו ואחרים בזמן אמת אז הצילומים נפגעים, לפעמים בצורה דרסטית.


DRONZ צילום אווירי שחרטה על דגלה שימוש בציוד המתקדם ביותר וגם הייתה החברה הראשונה בישראל שהעניקה צילום אווירי מרחפנים באיכות 4K RAW מחזיקה כיום גם מוניטורים ייעודיים לצילום אווירי מאת היצרן הגדול ביותר בעולם לרחפנים DJI, למעשה כל המערכות והטכנולוגיה שאנו מחזיקים כיום בDRONZ צילומי אוויר הם מחברת DJI והאינטגרציה ביניהם מושלמת. המסכים הינם מסדרת DJI CRYSTALSKY שפותחו על ידי DJI למענה מושלם לצילום אווירי בכל תנאי תאורה ומלבד הבהירות המדהימה, העמידות ואיכות התצוגה יש ממשקים רבים נוספים שהם ייחודיים ומאפשרים ביצוע צילומי אווירי בעזרת רחפן באיכות הגבוהה ביותר הקיימת כיום.


עוד מידע על סדרת המסכים המדהימה הזו לביצוע צילום אוויר מרחפנים כאן


אז איך אנחנו אומרים,

מוניטור צילום מהאוויר בעזרת רחפן

הדייג יותר חשוב מהחכה אבל אם יש לך דייג מצוין ותספק לו חכה מעולה, כל ערב תאכל דגים!


DRONZ צילום אווירי

072-283-6666


שווה לבדוק
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square